Skontaktuj się z nami
Chen

Numer telefonu : +8613676590849

WhatsApp : +008613676590849

NORMA Group uznaje PJ Spring za najlepszego dostawcę

September 1, 2021

NORMA Group uznaje PJ Spring za najlepszego dostawcę

01 września 2021

 

NORMA Group wręczyła nagrodę „Supplier Recognition Award” dla regionu obu Ameryk firmie PJ Spring Company, Inc. (PJ Spring).Firma otrzymała nagrodę za wybitne wyniki w obszarach łańcucha dostaw, jakości i kosztów w 2020 roku.
 
„Wybierając dostawców, szukamy firm o niezmiennie wysokich standardach w odniesieniu do ich produktów, usług i procesów”, mówi dr Michael Schneider, dyrektor generalny NORMA Group.„Dzięki PJ Spring mamy u boku wieloletniego partnera biznesowego w regionie obu Ameryk — takiego, który podziela wysokie standardy jakości i obsługi oraz wspiera starania, aby zapewnić klientom wyjątkową obsługę”.
 
PJ Spring dostarcza sprężyny metalowe do zakładów Grupy NORMA w Saltsburgu w Pensylwanii i Juarez w Meksyku.Są one używane w różnych zaciskach produkowanych na miejscu.Współpraca z PJ Spring trwa już ponad 15 lat.W roku finansowym 2020, który został ukształtowany przez pandemię Corona, firma imponowała przede wszystkim doskonałą komunikacją, szybkim czasem reakcji, niezmiennie wysoką jakością i oszczędną strukturą kosztów.
 
NORMA Group od kilku lat nagradza wybitnych dostawców w Europie, Ameryce i Azji nagrodą „Supplier Recognition Award”. Nagroda jest przyznawana po raz szósty w regionie obu Ameryk. W ostatnich latach NORMA Group w regionie obu Ameryk uznane m.in. Olympic Steel Company i Precision Metal Services.

----------

Przedruk z https://www.valve-world.net