Skontaktuj się z nami
Chen

Numer telefonu : +8613676590849

WhatsApp : +008613676590849

9. edycja i konferencja Valve World Asia Expo została przełożona na 2022 r.

December 4, 2021

Nowe terminy:

 

9. edycja i konferencja Valve World Asia Expo została przełożona na 2022 r.


Szanowni Wystawcy, Delegaci, Zwiedzający i wszyscy partnerzy,

W odpowiedzi na państwowe i samorządowe wymagania w zakresie profilaktyki i kontroli epidemii, aby chronić zdrowie i interesy wszystkich uczestników oraz zapewnić osiągnięcie przez wystawę i konferencję oczekiwanych rezultatów, po dokładnym rozważeniu, organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu 9. edycji Valve World Asia Expo & Conference, która miała się odbyć w dniach 6-7 grudnia 2021 w Shanghai New International Expo Center, aby 11-12 lipca 2022.

Bardzo przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.Decyzja o zmianie terminu została podjęta dopiero po szeroko zakrojonych wewnętrznych i zewnętrznych dyskusjach, przy czym zawsze koncentrowano się na zapewnieniu bezpieczeństwa i wydajności wszystkich uczestników.

Zapewniamy, że przy wsparciu i współpracy naszych wystawców, prelegentów, komitetu sterującego itp. wykorzystamy wydłużony czas przed wydarzeniem na dalsze postępy we wszystkich niezbędnych przygotowaniach i zapewnienie graczom z branży zaworów profesjonalnej i idealnej platformy do prezentuj swoją wiedzę, omawiaj aktualne problemy i znajdź odpowiednie rozwiązania.

Najnowsze aktualizacje, takie jak plan piętra, program konferencji itp., można znaleźć na oficjalnej stronie Valve World Asia.

Z niecierpliwością czekamy na powrót do Szanghaju w 2022 roku!

 

Valve World Asia Expo & Organizator konferencji
3 grudnia 2021

Przedruk z https://www.valve-world.net