Skontaktuj się z nami
Chen

Numer telefonu : +8613676590849

WhatsApp : +008613676590849

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD
- FIRMA ZAWOROWA -

Jesteśmy jednym z największych chińskich producentów zaworów przemysłowych
Specjalizujemy się w stalowych zaworach kulowych / stalowych zasuwach / stalowych zaworach kulowych / stalowym zaworze zwrotnym / stalowym zaworze grzybkowym

Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Sprzedawca
marki VERWO Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże >10000000 Rok założenia 2008
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie

ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD
- FIRMA ZAWOROWA -

 

ZHEJIANG VERVO VALVE CO., LTD jest Twoim zaufanym partnerem w zakresie zaworów przemysłowych.Rozwijamy się z jasnym nastawieniem do projektowania i produkcji światowej klasy zaworów.

Dzięki niedawnej rozbudowie zakładu VERVO ma obecnie około 15 000㎡ warsztatów krytych.Dodatki najnowocześniejszych maszyn i urządzeń pomagają nam również lepiej sprostać stale zmieniającym się wymaganiom rynku.

 

Certyfikat API 6D, API 6FA, ISO9001:2008, CE(PED)… Firma VERVO opracowała doskonałe systemy kontroli i zarządzania jakością, aby zapewnić najwyższą jakość i obsługę.

W VERVO VALVE dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować jakość u samego źródła: surowca.Posiadamy własną kuźnię z własną technologią i sprzętem do produkcji surowca o najlepszej jakości i konkurencyjnej cenie.

 

VERVO zbudowało doskonały zespół inżynierów.Utrzymaliśmy i przyciągnęliśmy najlepsze talenty w branży, aby pomóc nam wyprzedzić konkurencję w zakresie inżynierii, badań i rozwoju, wsparcia projektów i usług posprzedażnych dla wszelkiego rodzaju potrzeb od różnych klientów na wszystkich etapach projektów.

 

Wspaniała historia firmy VERVO VALVE daje nam pewność, że w niedalekiej przyszłości otworzymy więcej biur i centrów serwisowych w strategicznych lokalizacjach, aby lepiej obsługiwać regionalne potrzeby.

Twoje potrzeby są tym, na co ciężko pracujemy.Każdego dnia pod każdym względem rozwijamy się w VERVO, aby być lepszym dostawcą i partnerem, jeśli chodzi o wymagania i rozwiązania dotyczące zaworów.

Historia

Vervo zbudowało doskonałą reputację dzięki swoim wysokiej jakości produktom. Aby utrzymać tę reputację, wszystkie zawory będą produkowane zgodnie z w pełni certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO9001 i API Q1. Vervo traktuje jakość produktów i wymagania klientów jako nasz najwyższy priorytet. Misją Vervo od zawsze była obsługa klientów produktami najwyższej jakości. Przez lata firma Vervo konsekwentnie ulepszała nasze siły inżynieryjne i techniczne; doskonalenie naszych usług wyceny i sprzedaży, aby lepiej odpowiadać na stale rosnące potrzeby naszych klientów. Poprzez lepsze projektowanie, inżynierię i zarządzanie staramy się wytwarzać produkty lepszej jakości przy użyciu najbardziej opłacalnych technologii i metod produkcji, aby oferować naszym klientom najbardziej ekonomiczne i cenione produkty.

Usługa

Linia produktów Vervo Valve obejmuje szeroką gamę zasuw, zaworów grzybkowych, zaworów zwrotnych, zaworów kulowych i filtrów wykorzystywanych w przemyśle naftowo-gazowym, rafineryjnym, petrochemicznym i wielu innych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Nasz zespół

Dzięki przekonaniu, że dostarczamy tylko najwyższej jakości produkty i usługi spełniające potrzeby naszych klientów, firma Vervo stała się poważnym graczem w branży zaworów.Vervo może reagować na żądania klientów szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek, stając się jednym z najlepszych partnerów dla Twoich potrzeb.

Poza standardowymi zaworami zasuwowymi, grzybkowymi i zwrotnymi, Vervo oferuje wiele specjalistycznych produktów dla usług, takich jak kwas HF, kwaśny gaz, kriogeniczny, chlor i tlen.

Nasze produkty obejmują różnego rodzaju zawory z różnych materiałów.Są produkowane zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak API, ANSI, DIN BS i JIS.

Jeśli masz zapotrzebowanie na specjalne zastosowania, nasz personel techniczny i inżynierski jest zawsze do Twojej dyspozycji.